Sevgililer Günü Kalp Kolye

0212 527 77 99 Pırlanta Sipariş ve Bilgi Hattı

Renkli Yüzük

Gönderi Zamanı:
Ürün Sayısı:
Toplam: 136 Ürün
1 2 3 4Pırlanta ve Renkli Taşlı Yüzük
Pırlanta ve Renkli Taşlı Yüzük
5490 TL
3.842 TL
08R0009

True Safir ve Pırlanta Taşlı Yüzük
Safir ve Pırlanta Taşlı Yüzük
2037 TL
1.426 TL
05R00061 2 3 4

Renkli Taşlı Yüzükler

Sirius Pırlanta online satış sitesinde tektaş pırlanta yüzük, pırlanta alyans, pırlanta tamtur yüzük, safir, yakut, zümrüt taşlı yüzük ya da inci yüzük modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz.

Tüm pırlanta yüzük çeşitleri 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizde genellikle beyaz altın kullanıyor olsak da siparişiniz doğrultusunda tüm modelleri sarı ya da kırmızı altın olarak üretebilmekteyiz. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz model üzerinde mümkün olan değişiklikler yapılabilmektedir. Örneğin; pırlanta ya da renkli taş miktarı ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz. Model üzerinde değişiklik ya da farklı bir montür uygulamasına da gidilebilir.

Sipariş esnasında yüzük içine isim ya da tarih gibi yazı yazılmasını talep edebilirsiniz. Laser teknolojisi kullanılan bu işlem ile yüzüğünüz size özel bir mücevher haline gelecektir. Bununla birlikte eğer yüzüğü hediye olarak ulaştırmak istiyorsanız, dilediğiniz hediye notunu siparişiniz ile birlikte ulaştırabiliriz.