0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modelleri kategorisinde; tektaş yüzük, baget yüzük, fantezi tektaş yüzük, pırlanta alyans, 5 taş yüzük, 7 taş yüzük, 9 taş yüzük, tamtur, yarım tur, tria yüzük, pırlantalı fantezi yüzük, incili ve renkli taşlı pırlanta yüzük çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm yüzükler, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Özel talepleriniz ve her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

Pırlanta Yüzük

 

Sirius Pırlanta online satış sitesinde tektaş pırlanta yüzük, baget yüzükpırlanta alyans, pırlanta tamtur yüzük, safir, yakut, zümrüt taşlı yüzük ya da inci yüzük modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta yüzük çeşitleri 8 ayar, 14 ayar ve 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizde genellikle beyaz altın kullanıyor olsak da siparişiniz doğrultusunda tüm modelleri sarı ya da kırmızı altın olarak üretebilmekteyiz. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz model üzerinde mümkün olan değişiklikler yapılabilmektedir. Örneğin; pırlanta ya da renkli taş miktarı ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz. Model üzerinde değişiklik ya da farklı bir montür uygulamasına da gidilebilir.

 

Sipariş esnasında yüzük içine isim ya da tarih gibi yazı yazılmasını talep edebilirsiniz. Lazer teknolojisi kullanılan bu işlem ile yüzüğünüz size özel bir mücevher haline gelecektir. Bununla birlikte eğer yüzüğü hediye olarak ulaştırmak istiyorsanız, dilediğiniz hediye notunu siparişiniz ile birlikte ulaştırabiliriz.

 

Pırlanta yüzük modelleri, birbirinden şık ve zarif görünümleri ile kadınların beğenisini kazanmaktadır. Pırlanta yüzükler, tektaş, üçtaş, beştaş, yarım tur ve tamtur gibi farklı tasarımlarla hazırlanmaktadır. Pırlanta, elmasın 57 fasetli kesim şeklidir ve elmas pırlanta kesim ile üretildiğinde ışıltısını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Dünyadaki elmas satışlarının ortalama yüzde 75'ini pırlanta kesim elmaslar oluşturmaktadır. Pırlanta yüzük modelleri arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken husus, taşın berraklığı, kesimi, rengi ve karat ağrılığı olmadır. En kaliteli ve dolayısı ile en kıymetli pırlanta, renksiz, berrak, iyi kesimli ve mümkün olduğunca yüksek karat ağırlığında olanıdır. Ancak hepsinin bir arada olduğu kusursuz bir pırlanta yüzüğü bulmak neredeyse imkansızdır. Her pırlantanın içinde küçüklü büyüklü izler bulunmaktadır.

 

Pırlanta yüzük alırken birbirinden farklı modeller arasında tercih yapılmalıdır. Örneğin tektaş pırlanta yüzük genel olarak evlilik teklifleri için en uygun tasarımdır ancak sadece bu anla sınırlandırmak da yanlıştır. Sevgililer Günü, Anneler Günü, doğum günleri, evlilik yıldönümü gibi bütün öze günlerde de tektaş pırlanta yüzükler hediye edilebilmektedir. Üç taş pırlanta yüzükler de doğum günü ve doğum kutlamaları arasındaki yerini almaktadır. Aynı zamanda evliliğin üçüncü yılında da tria pırlanta yüzüğün alınması söz konusu olabilmektedir. Beş taşlı pırlanta yüzükler, evliliklerin beşinci yılında tercih edilebilen hediye takıların arasında yer almaktadır. Yarım tur pırlanta yüzükler evlilik yüzükleri olarak tercih edilmektedir. Tamtur pırlanta yüzükler de yarımtur yüzüklerde olduğu gibi evlilik yüzüğü olarak kullanılmaktadır. Pırlanta yüzükler arasında tercih yaparken karat ağırlığına da dikkat edilmelidir. Karat bir ölçü birimidir ve işlenen taşın ağırlığını ifade etmektedir. Karat, yalnızca elmas için değil diğer değerli taşlar içinde kullanılan bir birimdir. Karat ağırlığı yükseldikçe pırlantanın fiyatı da artmaktadır. Berraklık da taşın karatı kadar önemlidir. Pırlantanın berraklığı, taşın içinde bulunan izlerin yoğunluğunu ifade etmektedir.

 

Pırlanta yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler 4C kavramıyla açıklanmaktadır. 4C; cut, color, clarity, carat weight yani kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığıdır. Bu ayrıntılara dikkat edildiğinde en kaliteli ve kusursuz bir pırlanta yüzüğün satın alınması söz konusu olmaktadır.

WHATSAPP DESTEK HATTI