0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Tamamen Yenilenmiş Arayüzüyle Sirius Pırlanta'yı Keşfedin

Yeni ve Geliştirilmiş Bir Alışveriş Deneyimi


Hem görsel olarak hem de teknik altyapı çalışmalarıyla kendimizi sürekli yenilemeye ve ziyaretçilerimize her zaman daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sirius Pırlanta'da her daim pek çok alanda güncellemeler ve iyileştirmeler yapılmakta ve kullanıcılarımızın Sirius deneyimi her zaman en yüksek seviyede tutulmaya çalışılmaktadır. Ancak bu kez, uzun yıllardır kullandığımız temel site tasarımımızı terk ederek yepyeni bir arayüz ile hem Sirius Pırlanta'nın kullanılışlılığını arttırmayı hem de daha fazla platformda daha rahat bir görüntüleme ve kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçladık.

 

Bunu yaparken denge kurmaya çalıştığımız iki emelimiz vardı: Çağcıl web tasarım ve arayüz trendleri ile yazılım alanındaki gelişmeleri Sirius Pırlanta'ya uyarlarken eski kullanıcılarımızın rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlayan klasik Sirius Pırlanta avantajlarını korumak.

Yeni sürümümüze geçerken kullanıcılarımızın geri bildirimlerinin tercihlerimizi belirlemede çok etkili olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Bu vesileyle bizi eksiklerimiz konusunda uyaran, geri bildirimlerini bizlerden esirgemeyen ve yorumlarıyla her daim bize destek veren Sirius Pırlanta üyelerine ve kullanıcılarına derin teşekkürlerimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Yeni Sirius Pırlanta'daki pek çok yenilik ve geliştirmelerin kısa bir özetini altta bulabilirsiniz:

 

Yeni Tasarımda Sizi Neler Bekliyor?

  Eski Sirius Pırlanta vs. Yeni Sirius Pırlanta
 • Genişletilmiş sayfa düzeni: Uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığımız görsel alanın daha efektif kullanılmasını sağlayacak köklü tasarımsal değişiklik gerçekleştirildi. Yeni Sirius Pırlanta, monitörünüzün / ekranınızın yüzeyini daha dengeli ve etkili bir şekilde kaplayarak daha yoğun bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.
  Yeni Sirius'ta Filtre Kullanımı
 • Bir kaç tıklamayla tam istediğiniz karşınızda: Kategoriler arasında arama yapmayı, olabildiğince farklı kritere göre seçimleri sınırlandırmayı veya genişletmeyi sağlayan bir filtre / süzgeç eklendi. Bu sayede aradığınıza daha kolay ve kısa sürede ulaşabilirsiniz. Daha da iyisi, bunu yaperken görmek istediğiniz kriterler içinde gözden kaçırdığınız herhangi bir ürün olmayacak. Filtrenin en iyi şekilde nasıl kullanılacağı ile ilgili ayrıca yönergemizi inceleyebilirsiniz.
  Daha Büyük Görseller
 • Daha büyük görseller: Hem ürün detay sayfasındaki hem de anasayfadaki ürün görsellerinin boyutu arttırıldı. Bununla birlikte kullanılan tüm görsellerin boyutu ve kalitesi mümkün olduğunca yükseltilerek kullanıcıların aradıklarına daha kolay ulaşması sağlanmaya çalışıldı.
  Yeni Navigasyon
 • Yeni kategorilendirme seçenekleri: Videolu ürünler, çok satılanlar ve çok görüntülenenler gibi alanlar oluşturularak bu yeni sınıflandırma seçenekleriyle kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına ve taleplerine yanıt verilmeye çalışıldı.
 • Yenilenmiş ve geliştirilmiş navigasyon: Ekranda mümkün olduğunca az yer kaplarken aynı zamanda her zaman en kolay şekilde istenilen kategorilere ulaşılmasını sağlamak için menüler ve menü sistemi tamamen yenilendi.
 • Tüm videolu ürünler bir arada: Yeni eklenen alan ile birlikte artık tüm videolu ürünleri bir arada görebilir ve birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.
  Takım ve Benzer Ürünler
 • Takım ürünleri: Bir modelin mevcut takım ürünlerine, ürün detay sayfasında artık daha kolay ulaşabilir ve anında inceleyebilirsiniz.
 • Benzer ürünler: O anda incelediğiniz modele yakın fiyatlı ürünleri alt bölümde kolayca ve daha büyük görsellerle görebilir ve bunlar arasından ilgi çekenleri inceleyebilirsiniz.
 • Çeşitli güncelleme ve iyileştirmeler: Yukarıda kısaca bahsetmeye çalıştığımız ana başlıkların yanında onlarca iyileştirme ve yenilik ile daha kaliteli ve keyifli bir alışverişi Sirius Pırlanta'da yapabilirsiniz.

 

Düşünceleriniz ve önerileriniz bizim için önemlidir.

Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin

Yeni tasarımımız, önerileriniz ve diğer konularda bize 0212 5277799 numaralı telefondan ulaşabilir, info@siriuspirlanta.com adresimize eposta gönderebilir, canlı destek hattımız aracılığıyla müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ve müşteri yorumları sayfamıza geri bildirimlerinizi gönderebilirsiniz.

Şimdi alttaki Alışverişe Başla düğmesine tıklayın ve yepyeni bir alışveriş deneyimini keyifle yaşayın.

 

Alışverişe Başla