0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Filtre
Arama Kriterleriniz Renkli Bileklik Tümünü Temizle
Fiyat Aralığı
-
Taş Cinsi
Pırlanta Karatı
-
Pırlanta BerraklığıPırlanta Rengi

Maden AyarıAltın Rengi


FİLTRELE
Renkli Bileklik
Ürün Sıralama
Gönderi Zamanı
Ürün Sayısı
Toplam: 9 Ürün
Sevgililer Günü İndirimi Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
3.500 TL
2.100 TL
14B0001
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
4.602 TL
3.221 TL
01B0002
3 Nazar Boncuklu Pırlanta Bileklik
3 Nazar Boncuklu Pırlanta Bileklik
9.686 TL
6.780 TL
01B0003
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
4.602 TL
3.221 TL
14B0003
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
3.219 TL
2.253 TL
01B0013
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
Safir ve Pırlanta Taşlı Nazar Boncuklu Bileklik
3.655 TL
2.558 TL
14B0002
Sevgililer Günü İndirimi Pırlanta ve Oval Safir Sırataş Bileklik
Pırlanta ve Oval Safir Sırataş Bileklik
8.983 TL
5.390 TL
04B0005
Sevgililer Günü İndirimi Pırlanta ve Oval Zümrüt Sırataş Bileklik
Pırlanta ve Oval Zümrüt Sırataş Bileklik
12.987 TL
7.792 TL
04B0010
Sevgililer Günü İndirimi Pırlanta ve Oval Firuze Sırataş Bileklik
Pırlanta ve Oval Firuze Sırataş Bileklik
7.718 TL
4.630 TL
04B0009

Renkli Bileklik

Sirius Pırlanta online satış sitesinde su yolu bileklik, nazar boncuğu bileklik ya da zincirli pırlanta bileklik modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta bileklik modellerimiz 8, 14 ve 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Bileklik boyutları genellikle 17-19 cm olup dilediğiniz boyutta da üretilebilmektedir. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi, taş büyüklüğünde ya da model uygun ise ipli bileklik şeklinde talep edebilirsiniz.

Renkli Bileklik

Renkli bileklik modelleri, giysileri tamamlayan, kişinin kendi tarzını yansıtan özel aksesuarların arasında gelmektedir. İnci, altın ve gümüş diğer doğal taşlarla tasarlanan bileklikler birbirlerinden farklı şekilde tasarlanmaktadır. Özel tasarım renkli bileklik modelleriyle fark yaratan kadınlar, gündüz ve geceleri de son derece şık bir görüntü sergilemektedir. Renkli bileklik modelleri elmas, yakut, inci, safir, amateist, zümrüt gibi renkli ve değerli mücevherlerle tasarlanmaktadır. Bu bilezikleri satın alırken taşların özelliklerini iyi bilmek önemlidir. Renkli bilekliklerin seçimi uzmanlık gerektiren bir durumdur. Bu bileklikleri satın alırken taşın parlaklığını çok iyi yansıtan modelin seçimi de bilekliğin bilekte son derece zarif bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle zümrüt, yakut, pırlanta ve inci bileklik modelleri, şık tasarımları ile kadınları cezp ettirmektedir. Parlaklıkları ve görünümleri ile dikkat çekmektedir. Renkli bileklik, zarafet demektir. Bu nedenle, özellikle mücevherlerle tasarlanan bir bileklik takan kadının asil ve zarif bir görüntü sergilediğini söylemek de söz konusudur. Bununla birlikte, doğal taşlar konusunda yeterli bilgiye sahip olmayanlar, sıradan yerlerden renkli bileklikleri almamalıdır. Aksi takdirde sıradan bir taşa yüksek bir bedel ödenmemi söz konusu olabilmektedir.

Pırlantalar da doğal taştır ve pırlanta ile birlikte başka bir mücevherle şekillenen renkli bileklik modelleri de vardır. Her mücevherde doğal izler vardır. Bu izler de taşlara farklı bir özellik ve değer katmaktadır. Ancak mücevherlerde karbon izleri mevcut değilse ya da çıplak gözle bu izler görünmüyorsa çok değerli demektir. Bu taşlarla tasarlanan renkli bileklik modelleri, çok daha değerlidir. Pırlanta ya da diğer mücevherlerle tasarlanan renkli bileklikleri satın alırken kuyumcu dükkanlarını değil mücevher mağazaları ziyaret edilmelidir. Kuyumcuların işi altın satmaktır. Mücevher satış noktaları ise adından da anlaşılacağı gibi mücevher satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca mücevher satış noktalarında birçok renkli bileklik modelleri arasından seçim yapmak çok daha kolaydır. Pırlantada olduğu gibi renkli mücevherlerin de değerini belirleyen unsurlarda birisi berraklık ve kesme gibi farklı unsurlardır. Pırlantalarda da durum böyledir. En değerli pırlanta ise renkli mücevherlerin aksine renksiz elmas ile sarı renkte olan pırlantadır. Mücevherlerin değerini insan eli ile belirleyen tek unsur kesimdir. Bu nedenle kesim kalitesine dikkat edilmelidir. Bu parlak renkli bileklikleri satın alırken de kesime dikkat edilmelidir. Bu sayede değerli bir renkli bilekliği satın almak mümkün olmaktadır.

Renkli bileklik modelleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir başka unsur da kullanılan taşın gerçek olup olmadığıdır. Bunun için taşların gerektiğinde bir miktar çizilmesi gerekebilmektedir. Ancak her satıcının buna izin vermesi zordur. Çünkü çizilen taşın değerinin azalması söz konusudur. Bu durumda mücevherin sertifikası istenmelidir. Sertifika uluslar arası laboratuarlar tarafından verilmelidir. Bu sertifikada renkli bileklikte kullanılan taşların özelikleri yer almaktadır. Renkli bileklileri alırken en azından kıyafetlerle mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışmakta yarar vardır. Renkli bileklik modelleri her mevsim ve her yıl trenddir. Bu nedenle de her kadının takı modelleri arasında bulunması gereklidir. Günlük hayatta giyilen kıyafetlerin yanı sıra iş hayatındaki giysiler ve özel davetlerde giyilen abiye tasarımlara kadar tüm giysi modellerinde şıklığı tamamlayan takı olan renkli bileklikler. Kadınların vazgeçemediği aksesuarların arasında yer almaktadır. Renkli bileklikler, kendi parlaklıklarını tek başlarına ayabilmektedir. Ayrıca bu bileklikler hem gündüz hem de gece kullanılabilmektedir. Ayrıca her keseye uygun bileklik modellerini de bulabilmek mümkündür. Örneğin pırlanta, yakut, inci gibi en değerli taşlar yerine ametist, safir gibi nispeten daha değerli taşlarla tasarlanan renkli bileklikler de satın alınması mümkün olabilmektedir.

WHATSAPP DESTEK HATTI