0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi  World, Axess, MaximumBonusCardFinans ve Paraf kredi kartları vade farksız 3 aya kadar taksit imkanı ile online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye ve yurtdışındaki Visa ve MasterCard özellikli tüm diğer kredi kartları ve debit banka kartları ile de 3d güvenlik sistemi ile güvenli bir biçimde sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale ya da EFT işlemi ile para transferi yaparak da ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme yapabileceğiniz banka hesap bilgileri için tıklayınız.

 

İstanbul içinde teslim edilecek siparişlerde geçerli olan kapıda ödeme imkanıyla, ödemenizi ürün teslimatında nakit olarak yapabilirsiniz. (Kapıda ödeme hizmeti Covid-19 salgın koşulları nedeniyle geçici olarak verilememektedir.)

 

Dünyada en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri olan PayPal ile de ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. PayPal ile kart bilgilerinizi iletmeden ve bazı kredi kartlarının PayPal'a özel sunduğu taksit imkanlarını da kullanarak ödeme yapabilirsiniz. (BDDK kararıyla Türkiye faaliyetleri askıya alınan PayPal ile ödeme sadece Türkiye dışı siparişlerde kabul edilmektedir. Yurtdışı PayPal ile ödeme detayları için +90 212 527 77 99 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.)

 

 

Siparişinizi telefonla vermeyi tercih ederseniz, mail order yöntemiyle kredi kartı ile ödemeniz alınabilmektedir. Havale/EFT ile yapılacak ödemeler için de siparişinizi telefonla iletebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI