0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kredi kartları ile vade farksız 4 aya varan taksit imkanlarıyla online olarak yapabilirsiniz.

 

Ticari Kredi Kartları'na özel 9 aya varan taksit imkanları ile ödeme yapabilirsiniz. Yasa gereği bu imkan sadece Ticari Kredi Kartları için geçerlidir.

 

Havale ya da EFT işlemi ile para transferi yaparak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ve EFT ödemelerinde %2 ekstra indirim uygulanmaktadır. Ödeme yapabileceğiniz banka hesap bilgileri için tıklayınız.

 

İstanbul içinde teslim edilecek siparişlerde geçerli olan kapıda ödeme imkanıyla, ödemenizi ürün teslimatında nakit ya da kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

 

Dünyada en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri olan PayPal ile de ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. PayPal ile kart bilgilerinizi iletmeden ve bazı kredi kartlarının PayPal'a özel sunduğu taksit imkanlarını da kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Ödemelerinizi İş Bankası'nın Parakod ödeme sistemi ile de yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kart bilgileri girilmeden alışveriş yapılabilmektdir.

 

Siparişinizi telefonla vermeyi tercih ederseniz, mail order yöntemiyle kredi kartı ile ödemeniz alınabilmektedir. Havale/EFT ile yapılacak ödemeler için de siparişinizi telefonla iletebilirsiniz.

Alışverişe Başla