0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Pırlanta Bileklik

Pırlanta bileklik modelleri kategorisinde; zincirli bileklik, ipli bileklik, su yolu bileklik, renkli ve pırlanta taşlı bileklik çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm bileklikler, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Özel talepleriniz ve her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

Pırlanta Bileklik

 

Sirius Pırlanta online satış sitesinde su yolu bileklik, nazar boncuğu bileklik ya da zincirli pırlanta bileklik modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta bileklik modellerimiz 8 ayar, 14 ayar ve 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Bileklik boyutları genellikle 17-19 cm olup dilediğiniz farklı boyutlarda da üretilebilmektedir. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi, farklı taş büyüklüğünde de talep edebilirsiniz. Bu tip özel siparişleriniz ve ürün üzerindeki değişiklik talepleriniz için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Pırlanta bileklik modelleri, doğanın hediyesi olarak nitelendirilen pırlantanın, özel tasarlanan bileklik modelleri üzerine işlenmesi ile oluşturulmaktadır. Bileklik modelleri kategorisinde sadece pırlantalı değil, safirli bileklik, yakutlu bileklik ve zümrütlü bileklik gibi farklı değerli taşlı bileklik modelleri de bulunabilmektedir. Kadın elinin zarafetine kusursuz bir biçimde eşlik eden pırlanta bileklik tasarımları farklı çeşitleriyle her yaştan kadının zevkine hitap etmektedir. Fantezi pırlanta bileklikler, kalp, yıldız, nazar boncuğu gibi her türden farklı zevke uymakla birlikte bir klasik olan su yolu pırlanta bileklik modelleri ise her daim tercih edilen bir takı olmaktadır. Özellikle su yolu modelleri, takımlarıyla birlikte pırlanta set olarak da satılmaktadır. Bununla birlikte farklı değerli taşlarla üretilen renkli bileklik modellerini de Sirius Pırlanta'da inceleyebilirsiniz.

 

Geleneksel bir tasarımın günümüze uyarlanmış bir versiyonu olan

nazar boncuklu bileklik

modelleri, mavi ve sarı safir ile birlikte pırlanta kullanılarak üretilmektedir. Bu bileklikler, renkli taşlı pırlanta modelleri içerisinde özel bir yere sahiptir.

 

WHATSAPP DESTEK HATTI