0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Pırlanta Bileklik

Pırlanta bileklik modelleri kategorisinde; zincirli bileklik, ipli bileklik, su yolu bileklik, renkli ve pırlanta taşlı bileklik çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm bileklikler, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Özel talepleriniz ve her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

Pırlanta Bileklik

Sirius Pırlanta online satış sitesinde su yolu bileklik, nazar boncuğu bileklik ya da zincirli pırlanta bileklik modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta bileklik modellerimiz 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Bileklik boyutları genellikle 17-19 cm olup dilediğiniz boyutta da üretilebilmektedir. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi, taş büyüklüğünde ya da model uygun ise ipli bileklik şeklinde talep edebilirsiniz.

Pırlanta Bileklik

 

Pırlanta bileklik modelleri, doğanın hediyesi olarak nitelendirilen pırlantanın kusursuz işçilikle kesilmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Muhteşem görüntüsü ve ışıltısı ile pırlanta bileklik tasarımları, birbirinden özel modellerde şekillenmektedir. Tasarımlar arasında 18 ayar altın kullanılarak hayat bulmuş olan modeller de yer almaktadır. Klasik tarzda tasarlanan pırlanta bileklikler, spor ve modern görünümleri ile de hers yaştan kadının zevkine hitap etmektedir. Yuvarlak kesim ya da oval kesim pırlantalarla süslenen bileklikler, zarafetinin ön plana çıkmasını isteyen kadınların öncelikli tercihleri arasındaki yerini her zaman korumaktadır. Pırlanta bileklikler, kalp, yıldız, taç, nazar boncuğu gibi farklı figürlerin yan yana dizildiği tasarımlarla şekillenerek pırlantanın büyüleyici görünümüne sahip olmaktadır. Bu görünümü ile de hediye verilen kişinin mutu olmasını sağlamaktadır. Pırlanta bileklikler, şık tasarımların yanı sıra usta bir kesimle şekillendiğinde, ışıl ışıl parlamaktadır. Bunun nedeni, kaliteli kesime sahip pırlantanın ışığı yansıtma oranının fazla olmasıdır. Bu nedenle her ortamda ışıltılı bir pırlanta bilekliğe sahip olunmak isteniyorsa, kesim kalitesi yüksek olan taşlarla tasarlanmış modeller tercih edilmelidir. Elbette kesim ışıltılı bir pırlanta  için tek kriter değildir. Berraklık ve renk detayları da ışıltıda önemli bir ayrıntıdır.

Pırlanta bileklik modelleri günümüzde fiziki mücevher satış mağazasından satın alınabildiği gibi internet üzerinden de kolayca temin edilebilmektedir. Bu sayede gerçek karatlı ve muhteşem tasarımlı şık pırlanta takı da ucuza satın alınabilmektedir. İnternetten satış, piyasa fiyatlarının altında satış anlamına gelmektedir. Ancak online satışta pırlantaların sertifikası mutlaka istenmelidir. Sertifikasız gönderilen pırlanta bileklik modelleri kesinlikle iade edilmelidir. Sertifika pırlantanın kimlik kartıdır. Bu olmadan pırlantanın gerçek değerinin ne olduğunu anlamak, en azından satın alan kişi tarafından mümkün değildir. Bu nedenle sertifikasız bir pırlanta bileklik satın alınmamalıdır.  Pırlanta bileklikler, karın kolunda şık bir görüntü oluştururken her tür kıyafetle kullanılabilme avantajı da sunmaktadır. Pırlata bilekliklerin, günlük kıyafetlerle, iş kıyafetleriyle, hatta özel davetlerde giyilen abiyelerle de uyumlu bir şekilde kullanılması söz konusu olmaktadır. Pırlanta bileklikler, her yaştan kadının zevkine göre tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Pırlantanın ışıltısı ile bileklere özel bir görünüm katan pırlanta bileklikleri alırken hem pırlantanın özelliklerine hem de işçiliğine dikkat etmek gereklidir. Bilekliklerin işçiliğinin kusursuz, pırlantasının da kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca pırlanta bileklikleri kuyumcudan değil mücevher satış noktalarından almak gereklidir. Buna dikkat edildiğinde gerzek değerinde bir pırlanta bilekliği zatın almak söz konusu olabilmektedir.

Kusursuz bir pırlanta bileklik satın alındığında, kusursuz zarafetin yaşanmasına başlanabilmektedir. Pırlanta, kusursuz zarafet demektir. Pırlanta her dönem zarafetle eşdeğer tutulmuştur. Bir dönem pırlanta bileklik takan kadınların çok varlıklı oldukları bilinmektedir. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte pırlanta bilekliklerin fiyatları daha alınabilir ölçülere inmiştir. Tek yapılması gereken, mücevher satış noktalarının ziyaret edilmesi ve bir pırlanta bilekliğin tercih edilmesidir. Pırlanta bilekliklerin kişiye özel olarak tasarlanması da söz konusu olmaktadır. Ancak kişiye özel olarak tasarlanan bilekliklerin fiyatlarının, seri bir şekilde üretilen bilekliklerle karşılaştırıldığında daha yüksektir. Ayrıca kişiye özel bir bileklik istendiğinde bir ay öncesinden sipariş verilmelidir. Aksi takdirde pırlanta bilekliğin istenilen güne yetişmesi mümkün olmayabilmektedir. Pırlantalı bir takının kısa süre içinde hazırlanması ve sunulması mümkün değildir. Bu nedenle kişiye öze takılarda mutlaka önceden sipariş verilmesi, belirtilen gün ve saatte siparişin teslim alınması gereklidir. Özel tasarım pırlanta bileklikler için kullanacak kişinin bilek ölçüsünün de alınması gereklidir. Aksi takdirde pırlanta bilekliğin istenilen ölçüde yapılabilmesi imkansız bir hal alacaktır.