İade Bilgileri

Koşulsuz iade imkanı Sirius Pırlanta'da...

 

Yüsek standartlara sahip Sirius Pırlanta'dan aldığınız ürünleri, teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz başka bir ürün ile değişim de talep edebilirsiniz. İade ya da değişim talepleri için lütfen bize telefonla ulaşınız.

 

İade işlemlerinde, 28 Mayıs 2014 tarihinde yürürlüğe giren 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. İade etmek istediğiniz ürünlerinizin, size gönderilen şekliyle; ürün, ürün kutusu, fatura, sertifika ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Yasa gereği, tüketicinin özel istekleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen, 8-18 ölçü aralığı dışındaki ölçülerde üretilen yüzükler ve hijyen koşulları sebebiyle yeniden satışı mümkün olmayan ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.Sirius dışındaki sertifikalar ile verilen siparişlerin 14 gün içerisindeki iade/değişim işlemlerinde, sertifika ücreti (özel laboratuvar sertifika bedelleri modele göre farklılık arz etmektedir.)  müşteriden tahsil edilmektedir.

 

İade onaylandığında, iadeyi takiben 7 iş günü içerisinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse gönderen banka hesabına kesinti olmadan iade edilir.

 

Teslimatı henüz tamamlanmamış olan bir siparişinizi herhangi bir sebepten dolayı iptal etmek istediğinizde, tek yapmanız gereken tarafımıza telefonla ulaşmaktır. İptal işlemi gerçekleştiğinde ödediğiniz tutar 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.