Hakkımızda

Sirius Pırlanta Hakkında Sirius Pırlanta'nın yüksek müşteri memnuniyeti, uygun fiyatları, mükemmel işçilik ve yüksek kalite garantisi hakkında daha fazla bilgi edinin.
Sirius Pırlanta Hakkında
Sirius Nedir? Markamıza ismini veren Sirius; gökyüzündeki en parlak yıldızdır. Sirius A ve Sirius B olmak üzere iki ayrı yıldızdan oluşan bir çiftyıldızdır.
Sirius Nedir
Ödeme Seçenekleri Sirius Pırlanta ödemelerinizde kolaylık sağlamak için, %100 güvenli ve çok çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır.
Ödeme Seçenekleri
Ürün Yükseltme Sizin, ömür boyu müşterimiz olmanız arzusundayız. Bizden aldığınız bir ürünü daha değerli bir ürün ile değiştirebilmeniz için çok iyi imkanlar sağlıyoruz.
Ürün Yükseltme
Müşteri Yorumları Sirius Pırlanta'dan yapmış olduğunuz alışverişlerinizle ilgili düşüncelerinize büyük önem veriyoruz. Alışveriş tecrübenizi lütfen bizimle paylaşın.
Müşteri Yorumları
Kullanım Şartları siriuspirlanta.com online satış sitesinin kullanım şartlarını inceleyebilirsiniz.
Kullanım Şartları
Gizlilik Bildirimi Sirius Pırlanta gizliliğinize saygı duyar. Paylaştığınız bilgilerin gizliliği ile ilgili endişenizi anlayışla karşılarız. Bu bildirimde gizlilik ilkelerimiz anlatılmaktadır.
Gizlilik Bildirimi
Yüzük Ölçüsü Ayarlama siriuspirlanta.com alışverişinizi takiben 3 yıl boyunca ücretsiz olarak yüzük ölçüsü ayarlama hizmeti vermektedir.
Yüzük Ölçüsü Ayarlama
Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.