Garanti Şartları

Web sitemizdeki tüm ürünler Sirius Pırlanta garantisi altındadır. Ürünler sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmakta ve ürün sertifikası aynı zamanda garanti belgesi anlamına gelmektedir.

 

siriuspirlanta.com'dan aldığınız ürünler 3 yıl bakım garantisi ile satılmaktadır. Bununla birlikte Sirius Pırlanta, ürünlerinizi ilk günkü parıltısıyla uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızda olacaktır.

 

Ürünün garantisinin devam edebilmesi için Sirius Pırlanta bünyesi dışında diğer şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma gibi işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde herhangi bir işlem yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

 

Kullanım esnasında ya da kaza sonucu kırılması, taşının düşmesi gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Ancak çok çok uygun tutarlarla onarımı yapılacaktır. Üretici firma olmamızdan dolayı hiçbir şekilde ekstra masraflar tadilat ücreti üzerine yansıtılmayacaktır.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.