0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye modelleri kategorisinde; tektaş kolye, kalp modelli kolye, tria kolye, modern tasarımlı fantezi kolye, incili ve renkli taşlı pırlanta kolye çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm kolyeler, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Özel talepleriniz ve her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

Pırlanta Kolye

 

Sirius Pırlanta online satış sitesinde tektaş pırlanta kolye, pırlanta kalp kolye, pırlanta tria kolye, safir, yakut, zümrüt taşlı kolye ya da inci kolye modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta kolye modellerimiz 8 ayar, 14 ayar ve 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. 8 ayar, 14 ayar ve 18 ayar altın zincir kolye fiyatlarına dahildir. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi ya da taş büyüklüğünde talep edebilirsiniz.

 

Pırlanta kolye modelleri, birbirinden şık ve zarif olarak tasarlanmakta, kadınların beğenisine sunulmaktadır. Melek kolye, kar tanesi kolye, su yolu kolye ve benzeri çok sayıda pırlanta kolye modeli, birbirinden farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kadın şıklığının ayrılmaz bir parçası olan pırlanta kolyeler, günlük yaşamda, iş hayatında ve özel gecelerde kullanılabilmektedir. Pırlantanın hammaddesi elmastır, pırlanta ise elmasın 57 fasetli olarak kesilmiş halidir. Pırlanta kolye alırken, pırlantanın özelliklerini ifade eden 4C göz önünde bulundurulmalıdır. 4C, Colour (Renk), Clarity (Berraklık), Carat (Karat) ve Cut (Kesim) değerlerini ifade etmektedir. Kolyelerdeki pırlantaların doğal bir taş olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle pırlantalarda bazı doğal izlerin olması kaçınılmazdır. Bunlara, “doğanın parmak izleri” adı verilmektedir. İnsanın pırlantanın değeri üzerindeki tek etkisi ise kesimdir. İyi bir kesim, pırlantanın sahip olduğu ışıltıyı en iyi şekilde vermesini sağlar

 

Pırlanta kolye takılar, evlilik törenlerinde de geline takılan takılar arasında başta gelmektedir. Karat ağırlığının yanında, pırlantanın değerini belirleyen bir başka kıstas da berraklık ve renktir. Renk ve berraklık değerleri optimum seviyelerde tutularak, kaliteden ödün vermeden olabilecek en uygun fiyatlar ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu konuda yardım almak için dilediğiniz her zaman Sirius Pırlanta destek ekibi ile iletişime geçebilir, canlı destek veya telefon ile bize ulaşabilir, böylece sizin için en uygun pırlanta modelini seçebilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK HATTI