0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Alyans

Alyans modelleri kategorisinde; söz yüzüğü, evlilik alyansı, çift alyans, erkek alyans ve kadın alyans çeşitleri bulunmaktadır. Özel alyans siparişleriniz de yerine getirilmektedir.

Tüm alyanslar, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

 

Alyanslar

Sirius Pırlanta online satış sitesinde her çeşit alyans, söz yüzüğü, evlilik yüzüğü modellerini inceleyebilir; çok özel fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm alyans modellerimiz 14 ayar altın olarak üretilmekle birlikte, talebiniz üzerine sizin için 18 ayar altın veya 8 ayar altın olarak da siparişlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi ya da farklı altın ayarında talep edebilirsiniz. 2022 alyans modelleri, özel talepleriniz veya farklı özellikli üretim istekleriniz için müşteri hizmetleri ile iletişme geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Alyans, evlilikte bağlılığın ve sadakatin sembolüdür; Özel anlamlar taşıyan bu aksesuar seçilirken çiftler kendi beğenilerini dikkate alarak en iyi seçimi yapabilirler. Hem erkek, hem de kadın için birbirlerine olan bağlılığı ve sonsuzluğu ifade eden alyanslar, çiftlerin evlilik kararı aşamasında en fazla dikkat ettiği ayrıntıların başında gelmektedir. Çok farklı model ve desen seçeneklerine sahip olan alyansların arasından seçim yapmak kimi zaman zor olabilmektedir. Peki, alyans seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Alyans seçerken öncelikle maden seçimi yapmak daha doğru olabilir; ülkemizde çoğunlukla altın alyans kullanılmaktadır ve altın ayarı olarak da, daha uzun süreli kullanım ve sağlamlığı açısından 14 ayar altın tercih edilmektedir. Bununla birlikte gümüş alyans, çelik veya titanyum alyans da, az da olsa talep edilmektedir. Klasik alyans rengi kırmızı altın veya sarı altın olmakla birlikte son yıllarda beyaz altın alyans da oldukça fazla tercih edilmektedir. Sirius Pırlanta online mağazada farklı renk seçeneklerine sahip alyans modellerini bulabileceğiniz gibi birden çok renkte altının kullanıldığı fantezi alyans modellerini de inceleyebilirsiniz. Klasik düz alyans modası son yıllarda giderek daha fazla rağbet görmekle birlikte motifli alyans veya desenli alyans modelleri de farklı beğeniler için satışa sunulmaktadır.

 

Alyans modelleriyle ilgili başka bir konu ise düz veya bombeli olmasıdır. Yine klasik bombeli alyanslar bir anda son moda alyans modelleri haline gelirken, düz alyans modelleri de farklı kesimlerce, daha çağcıl bir görünüme sahip olduğu düşüncesiyle tercih edilebilmektedir.

 

Alyans, tektaş veya sırataş yüzüklerle birlikte kullanılabilir; özellikle tek taş ile alyansı aynı parmakta kullanmak oldukça tercih edilen bir seçimdir. Ama ikisini ayrı parmaklarda ve farklı ellerde kullanmak da mümkündür.

WHATSAPP DESTEK HATTI