0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Alyans

Alyans modelleri kategorisinde; söz yüzüğü, evlilik alyansı, çift alyans, erkek alyans ve kadın alyans çeşitleri bulunmaktadır. Özel alyans siparişleriniz de yerine getirilmektedir.

Tüm alyanslar, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

 

Alyanslar

Sirius Pırlanta online satış sitesinde her çeşit alyans, söz yüzüğü, evlilik yüzüğü modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm alyans modellerimiz 14 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi ya da farklı altın ayarında talep edebilirsiniz.

Alyans

 

Alyans, evlilikte bağlılığın ve sadakatin sembolüdür Özel anlamlar taşıyan bu aksesuar seçilirken çiftler kendi zevklerine göre model bulmalıdır. En doğru seçimi yapmak için çiftlerin kendilerine düşünüp karar verecek zaman ayırmaları tavsiye edilmektedir. Alyansların modeli ve renginin diğer takılarla uyumlu olması da önemlidir. Tercih edilen alyans modelinin, parmağı edecek keskinlikte ve genişlikte olmamasına dikkat edilmelidir. Alyansın birden fazla renkten oluşması halinde dikkat edilecek en önemli husus, orijinal maden renklerinde imal edilmiş olmasıdır. Bu ayrıntıya dikkat edildiğinde alyanstaki renklerin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Ömür boyu kullanılacak olan alyansın parmağa takıldığında yokmuş hissi verebilecek kadar rahat olmasına da dikkat edilmelidir. Alyansın içinin bombe olması da rahatlığını fark ettirecek önemli bir özelliktir. Evlenecek çiftlerin en özel aksesuarlarından biri olan alyansın sonsuz aşkı ve birlikteliği de bilinmektedir. Hem erkek, hem de kadın iin birbirlerine olan bağlılığı ve sonsuzluğu ifade eden alyanslar, çiftlerin en fazla dikkat ettiği ayrıntıların başında gelmektedir. Çok farklı model ve desen seçeneklerine sahip olan alyansların arasından seçim yapmak kimi zaman zor olabilmektedir. Bu noktada, alyanslar arasından seçim yapabilmek için bazı noktaları göz önünde bulundurmak gereklidir. Peki, alyans seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Alyans seçerken öncelikle materyal belirlenmelidir. Alyans, evlilik süresince herkesin umut ettiği şekilde bir ömür boyu sürekli olarak kullanılacak bir takıyı simgelemektedir. Bu nedenle alyansı seçerken, ilk olarak, alyansın hangi metalden yapıldığına dikkat edimesi gereklidir. Beyaz altın, sarı altın ya da rose altının yanı sıra gümüş, çelik ya da titanyum gibi malzemeler arasından cilt yapısına en uygun materyalin seçilmesi, alyansın uzun süre güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Alyansı seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka husus da ergonomidir. Alyansın yarmak ölçüsüne uygun olması önemlidir. Uzun süre kullanılacağı göz önünde bulundurulduğunda parmakta rahat hareket edebilmesi ve kan akışını kesmeyen bir model olması tavsiye edilmektedir. Bu nedenle çok geniş olmayan ancak parmağı çok sıkmayan bir alyansın seçilmesi söz konusu olabilmektedir. Alyanslar çiftlerin tarzını yansıtmalıdır. Çiftlerin alyans seçimi yaparken zorlandığı durulardan biri de desen ve modele karar verme aşamasıdır. Bu doğrultuda seçilecek olan alyansın yaşa uygun olması ve kişiyi yansıtması da önem taşımaktadır. Öte yandan alyansın yapılan işle ve giyim tarsı ile de uyumlu olması gerektiği belirtilmektedir. Aşırı detaylı ve girintili çıkıntılı modeller genel olarak klasik tarzlara hitap ederken, çevreye takılarak daha çabuk yıpranması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle spor giyim tarzına sahip olan ya da rahat olunması gereken bir çalışma hayatı varsa, sade görünümlü taşsız beyaz bir alyansın tercih edilmesi önerilmektedir. Ayansın özel olması istendiğinde tercih tasarım modellerden yana kullanılmalıdır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemi kural, siparişin bir ay öncesinden verilmelidir. Siparişin verilmesinin ardından alyansın parmağa uygun olup olmadığı da kontrol edilmelidir.

Alyans diğer yüzüklerle birlikte kullanılacaksa tercih tektaş ya da sıra taşlı yüzüklerle uyumlu modellerden biri olmalıdır. Bu sayede çok daha şık ve zarif bir görümün elde edilmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca düğün töreninde uyumlu bir görüntü elde edebilmek için takıların aylana uygun bir modelle tamamlanması da mümkün olabilmektedir. Ömür boyu verilen beraberlik sözünün simgesi olan alyans modelleri arasından seçim yapılırken modeli ve görünümünün yanı sıra kişiye nasıl hissettirdiği de önemlidir. Bu nedenle sonsuz sevgiyi en iyi anlatacak ve kişiyi iyi hissettirecek en uygun modele karar vermek önemlidir. Bu karar, evliliğin her anında mutlulukla taşınabilecek bir alyansa sahip olmak söz konusu olabilmektedir.