0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Pırlanta Aksesuar

Pırlanta aksesuar modelleri kategorisinde; pırlanta hızma çeşitleri bulunmaktadır. Özel siparişleriniz de değerlendirilebilmektedir.

Tüm hızmalar, dilediğiniz altın renginde ya da ayarında üretilebilmektedir. Her türlü sorularınız için 0212 527 77 99 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sirius Pırlanta'da keyifli bir alışveriş süreci sizi bekliyor...

Pırlanta Aksesuar Modelleri

Sirius Pırlanta online satış sitesinde altın pırlanta hızma modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile çevrimiçi sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta aksesuar modellerimiz 18 ayar altın kullanılarak üretilmekte birlikte, talebiniz üzerine sizin için 14 ayar altın veya 8 ayar altın olarak da siparişlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz modeli farklı altın rengi ya da taş büyüklüğünde talep edebilirsiniz.

 

Pırlanta hızma modelleri, çıkmasını zorlaştırdığı için en çok tercih edilen L şeklindeki bir sapa sahip olmakla birlikte talebiniz üzerine düz saplı olarak da üretilebilmektedir. Yine burunda durmasını kolaylaştırmak için hızmaların ucunda küçük bir top bulunmaktadır. Bununla birlikte bu top da talebinize ve kullanım tercihlerinize göre daha küçük veya daha büyük bir şekilde yapılabilmekte veya tamamen kaldırılıp ucu topsuz hızma olarak da hazırlanabilmektedir. Bu tip farklı talepleriniz için bize canlı destek hattımızı kullanarak, eposta veya telefonla ulaşabilir, talepleriniz doğrultusunda hızmanızın size özel olarak üretilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Pırlanta hızma modelleri kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Eğer bunlara dikkat ederseniz hem kendi sağlığınız hem de pırlanta hızmanız ile ilgili uzun yıllar bir sorun yaşamazsınız. Öncelikle hızmanın altın, platin veya titanyum olması gerekmektedir. Farklı metaller cilde zarar verebilmekte, enfeksiyon ya da alerji gibi sorunlara yol açabilmektedir. Burnunuzu deldirdikten sonra hızma piercing bakımı ile ilgili size verilen talimatları harfiyen yerine getirmeli, burnunuzun temizliğine ve bakımına özen gösermeli, size tavsiye edilen pomad ya da kremleri kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

 

Piercing olarak da adlandırılan hızma modelleri genellikle birbirine benzediği için aralarındaki asıl farkı yaratan şey taş büyüklüğü olmaktadır. Kendi tercihinize göre seçeceğiniz taş büyüklüğüne sahip bir altın piercing modeli ile uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bir kaç ay içinde vücudunuzun bir parçası gibi hissedeceğiniz hızmanız, aynı zamanda vaz geçemeyeceğiniz, pek çok çeşidiyle farklı şekikllerde kullanabileceğiniz bir aksesuar haline gelecektir. Pırlanta piercing, diğer takılara benzemeyen, tarzınızı yansıtacak kıymetli bir takıdır.

WHATSAPP DESTEK HATTI