Ürün Sıralama
Gönderi Zamanı
Toplam: 20 Ürün

Tria Yüzük

 

Pırlanta tria yüzük modellerinin anlamı, dün, bugün ve yarındır. Yani hediye edilen insanın dün, bugün ve yarın da sevileceğini anlatmaktadır. Ayrıca pırlanta ile tasarlanan bu yüzükler, pırlantanın sonsuz olması nedeniyle sonsuz bir aşkı da simgelemektedir. Büyük anlamlı bu yüzük, ömür boyu saklanacak bir hediyedir. Hayatın en anlamlı duygusu olan aşkın simgesi olan pırlanta, bütün kadınlar için en özel aksesuardır. Aşk bir pırlanta ile sembolize edilemeyecek kadar yüce bir duygudur ancak kadınlar, özel günlerde özel bir hediye beklemektedir. En özel hediyelerden biriside tria yüzüklerdir. İnternet sitemiz üzerinden birbirinden farklı bir çok tria yüzük modelini karşılaştırabilir hoşunuza giden modeli isterseniz internet üzerinden isterseniz showroomumuza gelerek rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

İnternetten Tria Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

 

İnternet üzerinden pırlantalı yüzük tercih edecekseniz öncelikle firmanın güvenli olması ve sitenin aynı zamanda yazılım açısındanda güvenli olması ve ödeme seçeneklerinin 3D sistemi ile yapılması önemli unsurlardır. Aynı zamanda pırlanta alacağınız firma hakkında arama motorları üzerinde yapacağınız kısa bir araştırma firma hakkında hepsi doğru olmasada yaklaşık bir kanaat edinmenizi sağlayacaktır. 

Her Dönemin Hediyesi Tria yüzük modelleri, son yılların en trend takıları arasındadır. Bu yüzükler, klasik bir hale gelen tektaş pırlanta yüzüklerle birlikte takılabilmekte, üzerindeki üç taş ile de göz kamaştırmaktadır. Tektaş yüzükler genellikle evlilik tekliflerinde kullanılırken, tria yüzükler hayatın her anında kullanılabilmektedir. Ölümsüz bir aşkı simgeleyen bu yüzükler, evlilik yıldönümlerinde, doğum günlerinde, bebeğin dünyaya gelmesi nedeni ile yapılan kutlamalarda, Sevgililer Günü’nde, annelere özel Anneler Günü’nde hediye edilebilmektedir. Pırlantanın ışıltısı ile göz kamaştıran bu yüzükler. Her kıyafetle kolaylıkla kullanılabilmektedir. Tüm renklere uyumlu olan tria yüzükler, günlük yaşamdan özel gecelere kadar her zaman takılabilmektedir.

 

Tria Yüzükler

Sirius Pırlanta online satış sitesinde tektaş pırlanta yüzük, pırlanta alyans, pırlanta tamtur yüzük, safir, yakut, zümrüt taşlı yüzük ya da inci yüzük modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz.

Tüm pırlanta yüzük çeşitleri 8, 14 ve 18 ayar altın kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizde genellikle beyaz altın kullanıyor olsak da siparişiniz doğrultusunda tüm modelleri sarı ya da kırmızı altın olarak üretebilmekteyiz. Ayrıca üretici firma olmamız sayesinde beğendiğiniz model üzerinde mümkün olan değişiklikler yapılabilmektedir. Örneğin; pırlanta ya da renkli taş miktarı ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz. Model üzerinde değişiklik ya da farklı bir montür uygulamasına da gidilebilir.

Sipariş esnasında yüzük içine isim ya da tarih gibi yazı yazılmasını talep edebilirsiniz. Laser teknolojisi kullanılan bu işlem ile yüzüğünüz size özel bir mücevher haline gelecektir. Bununla birlikte eğer yüzüğü hediye olarak ulaştırmak istiyorsanız, dilediğiniz hediye notunu siparişiniz ile birlikte ulaştırabiliriz.

Tria Yüzük Modelleri

 

Tria yüzük, son yılların popüler tasarımlarının arasında gelmektedir. Tria yüzükler büyük ilgi görürken, klasik hale gelen tektaş yüzüğün yanında, üç taşı ile göz doldurmaktadır. Tria, Latince’de 3 rakamını ifade etmektedir. Bu kelime, sevginin dünü, bugünü ve yarınının sembolüdür. Tria yüzük anlamı, “Dün, bugün ve yarın seninleyimdir. Tria aynı zamanda ölümsüz aşkın da simgesidir. Tektaş pırlanta yüzük, genel olarak evlilik teklifi yapacak olan kişilerin tercihidir. Tektaş yüzükler herkese evliliği ve evlilik teklifini çağrıştırmaktadır. Tria ise hayatın tüm anlarına hitap etmektedir. Tria yüzükler, evlilik yıldönümü, doğum günü, anneler günü, doğum hediyesi gibi sayısız özel günlerin en önemli hediyesi olmaktadır. Tria yüzük modelleri, mücevher mağazalarındaki yerini almıştır. Tria pırlanta yüzük tasarımları ülkemizdeki pırlanta markaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Birbirinden şık koleksiyonu ile her yaş ve her zevkten kadının beğenisine sunulan tria yüzüklerin arasında 3 taşı da pırlanta olan modellerin yanı sıra ortasında tektaş pırlanta ve diğer iki taşı zümrüt, yakut ve diğer değerli taşlar yerleştirilmiş olan modeller de bulunabilmektedir.

Tria yüzük üzerinde yer alan taşlarda pırlanta kesiminin yanı sıra oval, prenses ve diğer kesim şekillerine sahip elmasların da kullanılması söz konusudur. Son dönemlerde tria yüzük modelleri arasında en popüler olanı, ortadaki pırlantanın diğer ikisinden daha büyük olduğu modellerdir. İngilizcede “PPF” yani “Past, Present ve Future” ın baş harfleri ile kısaltılan tria pırlanta yüzükler, özellikle yıldönümleri için en çok satılan takı modellerinin arasında gelmektedir. Nişan yüzüğü olarak tria pırlanta alınacaksa ortasında buluna taşın daha büyük, diğer iki taşın ise daha küçük olduğu modeller seçilmelidir. Bu modeller günlük kullanıma uygundur ve aynı zamanda tektaş pırlanta yüzükle aynı anlamı taşımaktadır. Büyük mücevher markalarının koleksiyonlarında geniş bir tria pırlanta yüzük seçeneği bulunabilmektedir. Tria pırlanta yüzük modeli alırken pırlantanın özelliklerinin de bilinmesinde yarar vardır. Pırlantanın değerini belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunların arasında en fazla duyulan karat birimidir. Karat, pırlantanın değerini göstermektedir. Karat bir anlamda elmasın kesimi ile ortaya çıkan bir değerdir. Kusursuz kesim yüksek karatlık bir pırlantadır. Tabii kesim tek başına yeterli değildir. Berraklık da pırlantanın değerini belirleyen önemli etkilerin arasında gelmektedir. En berrak pırlanta en değerli pırlanta anlamına gelmektedir. Genellikle pırlantanın karat cinsinden büyüklüğü ön plana çıkarılmaktadır ancak berraklık da taşın büyüklüğü kadar önemlidir. Tria yüzükteki pırlantanın berraklığı, taşın içinde yer alan yabancı maddeler, mineraller ile kesim işlemi sırasında meydana gelebilecek çizik ve çukurların oranı olarak düşünülmelidir.

Tria yüzük alırken pırlantanın renklerine de dikkat edilmelidir. En iyi pırlanta en renksiz pırlantadır. Pırlanta ne kadar renksiz olursa o derecede parlamaktadır. Standart bir elmas renk tablosu vardır ve bu tabloda en renksizden sarıya doğru giden bir çizelge yer almaktadır. Bu çizelgede çıplak gözle ayırt edilmesi mümkün olmayan sarıya kaçan renge sahip olan taş kabul edilebilir durumda olan taşlardır ve piyasada başta tria yüzük olmak üzere tüm pırlanta yüzüklerde genel olarak bu aralıkta taşlar satılmaktadır. Öte yandan ender bulunan farklı renklerdeki elmaslar da vardır. Bunlar, siyah, pembe ve mavi renge sahiptir. Bu renkteki elmaslar en renksiz elmaslardan bile daha değerli olabilmektedir. tria pırlanta yüzük satın alınırken pırlantadaki 4C kuralını bilmek, kullanıcıya büyük avantajlar sağlamaktadır. 4C, 4C pırlanta yüzük alırken dikkat edilmesi gereken unsurların İngilizcedeki karşılıklarının baş harflerinden meydana gelmektedir. Bunlar; kesim, renk, berraklık ve karattır.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.