Ürün Sıralama
Gönderi Zamanı
Toplam: 21 Ürün

Hızma Modelleri

Sirius Pırlanta online satış sitesinde pırlanta hızma modellerini inceleyebilir; indirimli fiyatlar ile online olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm pırlanta hızma çeşitlerimiz 14 ve 18 ayar beyaz altın kullanılarak üretilmektedir. Hızmalar, siyah pırlantalı ya da renkli taşlı olarak da üretilebilmektedir. Ayrıca üretici firma olduğumuz satın almak istediğiniz hızma modelini farklı altın rengi, altın ayarı ya da taş büyüklüğünde de talep edebilirsiniz.

Pırlanta Hızma

Pırlanta Hızma, genellikle genç kadınların tercih ettiği bir takı olarak düşünülse de son zamanlarda her yaştan kadının beğenerek kullandığı trend bir aksesuardır. Hızma takılması da özen isteyen bir işlemdir. Özellikle takılacak yerdeki deliğin sağlıklı koşullarda açılması gereklidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalmak söz konusu olabilmektedir. Pırlanta hızma alırken öncelikle her hızma taktığını söyleyen kuruluşa başvurulmaması gerektiği belirtilmektedir. Hızmanın satın alınmasının ardından kullanım sırasında da dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Hızma takılırken herhangi bir acı ve ağrı hissedilmemektedir. Tek hissedilen, kulak deldirmesi hissidir. Şık ve estetik bir görüntüye sahip olan pırlanta hızma, farklı büyüklüklerde tasarlanmaktadır. Hızmalar, bazı kültürlerde yüzlerce yıldır kullanılmaktadır ve oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Hızma buruna takılan bir aksesuardır. Burnun deldirilmesi için yapılması gereken ilk aşama da doğru yerde uygulama yapılmasıdır. Hızma deldirme işlemi kesinlikle evde yapılmamalıdır. Bunun için profesyonel destek alınmalıdır. Burun deldirmek için iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan birisi kulak delmek için kullanılan tabancadır. İkincisi ise piercing iğnesidir. Ancak kulak deldirme işlemi için kullanılan tabanca tavsiye edilmemektedir. Nedeni ise, tabancanın kulak delimi için tasarlanması, ani bir manevra ile delik açtığı için de kıkırdak dokuyu zedeleyebilmesi ihtimalidir. Bu durumda yaranın iyileşmesi çok gecikebilmektedir Piercing iğnesi ise kıkırdak dokuyu tabancaya oranla daha rahat ve sağlıklı bir şekilde delmektedir.

Burun deldirme işleminin ardından en az bir hafta süre ile antibakteriyel krem ve sabun kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca ilk haftalarda elin de çok fazla buruna temas etmemesine özen gösterilmelidir. Burun deldirme işleminde biraz da olsa acı hissedilebilmektedir. Bu acıyı hissetmek istemeyenlerin, burnu delecek olan uzmandan dondurucu sprey kullanmasını istemeleri tavsiye edilmektedir. Bu sayede burnun delinecek olan kısmı uyuşturulabilmektedir. Bu sayede pırlanta hızma çok daha kolay takılabilmekte ve kullanılabilmektedir. Pırlanta hızma kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da hızmanın uzun süre burunda çıkarılmamasıdır. Burun kıkırdağı, çok çabuk birbirine kavuşan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle hızma çıkarıldığı andan itibaren burun iç yapısı iyileşmeye başlayacaktır. Bu da deliğin kapanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle hızmanın çabuk düşmeyecek şekilde olmasına da özen gösterilmelidir. Hızmalar, özellikle pırlanta ile tasarlandığında çok şık ve ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmaktadır. Ayrıca boyutları da küçük olduğu için makul fiyatlarda satılmaktadır. Ancak arzu eden kadınlar, küçük boyutlarda ancak karat ağırlığı fazla olan hızma modelini de tercih edebilmektedir. Bu durumda pırlanta hızmanın fiyatı yükselmektedir.

Kadınların pırlanta takı kullanmayı sevdikleri bilinen bir gerçektir. Pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısı, pırlanta hızma modellerinde de geçerlidir. Pırlanta, kadınlar için vazgeçilmezdir. Pırlanta, her şekilde görülebilmektedir. Yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi modellerin yanı sıra kadınların beğenerek taktığı modellerin arasında pırlanta hızma da gelmektedir. Bu takının genç kızlar arasında popüler olduğu sanılsa da her yaştaki kadınlar tarafından kullanılan bir aksesuardır. Pırlanta hızmalar, mücevher satış noktalarından satın alınmalıdır. Bu ürünler doğrudan burnun kıkırdak dokusu ile temas ettiği için güvenli olması, kaliteli bir malzeme ile imal edilmelidir. Pırlanta hızmaları alırken kullanılan metale de dikkat edilmelidir. Altın vücuda zarar vermeyen bir maddedir. Altınla birlikte tasarlanan pırlanta hızmalar alındığında daha güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra başka maddelerle yapılan hızmaların da kullanılması söz konusudur. En doğru karar, pırlanta satış noktasındaki uzman görevlilere müracaat edilerek alınabilmektedir. Ancak pırlantanın ne olursa olsun insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu nedenle pırlanta hızmalar güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2023 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.