Katar'a Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Katar'daki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, Katar'daki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Katar Haritasi

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Katar seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. Katar'dan vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Katar vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

Bilgilendirme: Katar için sigortalı kargo gönderimi belirli bölgelere yapılabilmektedir. Teslimatın yapilabildiği bölge/şehir bilgisi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Katar Bayragi Katar 120$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye disinda olan siparislerde, siparis kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkani bulunmamaktadir. Siparis kargoya teslim edilmeden önce yapilan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sirasinda (komisyon, vergi vb.) kesilen olasi masraflar aliciya aittir. Bu tip masraflar iade isleminde iade tutarindan kesilmektedir.

 

Özel üretim siparis taleplerinde iade ve iptal imkani bulunmamaktadir.

 

Katar'dan vereceginiz siparislerle ilgili akliniza takilan herhangi bir soru için müsteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.