0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
BAE'ye Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah ve diğer Emirlikler-Emirates) adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, BAE'deki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Birleşik Arap Emirlikleri

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Birleşik Arap Emirlikleri seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. BAE'den (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah ve diğer Emirlikler-Emirates) vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Birleşik Arap Emirlikleri Bayrağı Birleşik Arap Emirlikleri 110$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

Birleşik Arap Emirlikleri'nden vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI