0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Çin Halk Cumhuriyeti'ne Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Çin Halk Cumhuriyeti

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Çin Halk Cumhuriyeti seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. Çin Halk Cumhuriyeti'nden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. Çin Halk Cumhuriyeti vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

**Çin Halk Cumhuriyeti siparişlerinde alıcı bilgisi şirket ya da kurum olmayan siparişlerde, gönderi; ülke gümrük uygulamaları nedeniyle yapılamamaktadır.

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı Çin Halk Cumhuriyeti 105$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

Çin Halk Cumhuriyeti'nden vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI