Endonezya'ya Pirlanta Siparisi

500 € ve Üzeri Siparislerde Kargo Bedava

Sirius Pirlanta'dan, Endonezya'daki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir sekilde siparis verebilirsiniz. Siparisiniz en hizli sekilde hazirlanip, Endonezya'daki adresinize ulasana dek sigortali olarak gönderilir.

 

Endonezya Haritasi

Tüm gönderiler teslimat adresine ulasana kadar sigorta kapsamindadir. Siparislerinizin bulundugunuz bölgedeki dagitimi ise DHL ya da UPS tarafindan saglanmaktadir.

 

*500 € ve üzerindeki siparisler için kargo ücreti alinmamaktadir. Bu tutarin altindaki siparislerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Endonezya seçtiginizde, gönderi bedeli siparisinize eklenecektir. Endonezya'dan vereceginiz siparislerinizin ödemesini Türkiye'den alinmis bir kredi karti, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçeklestirebilirsiniz. Endonezya vergi mevzuati ve yasalarina bagli olarak olusabilecek olasi masraflar aliciya aittir.

Bilgilendirme: Endonezya için sigortali kargo gönderimi belirli bölgelere yapilabilmektedir. Teslimatin yapilabildigi bölge/sehir bilgisi için müsteri hizmetlerimiz ile iletisime geçebilirsiniz.  

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Endonezya Bayragi Endonezya 120$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye disinda olan siparislerde, siparis kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkani bulunmamaktadir. Siparis kargoya teslim edilmeden önce yapilan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sirasinda (komisyon, vergi vb.) kesilen olasi masraflar aliciya aittir. Bu tip masraflar iade isleminde iade tutarindan kesilmektedir.

 

Özel üretim siparis taleplerinde iade ve iptal imkani bulunmamaktadir.

 

Endonezya'dan vereceginiz siparislerle ilgili akliniza takilan herhangi bir soru için müsteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri

Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2023 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.