0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Güney Afrika'ya Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Güney Afrika'daki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, Güney Afrika'daki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Güney Afrika Haritası

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise  DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Güney Afrika seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. Güney Afrika'dan vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. Güney Afrika vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

Bilgilendirme: Güney Afrika için sigortalı kargo gönderimi belirli bölgelere yapılabilmektedir. Teslimatın yapılabildiği bölge/şehir bilgisi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Güney Afrika Bayrağı Güney Afrika 120$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

Güney Afrika'dan vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI