0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Katar'a Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Katar'daki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, Katar'daki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Katar Haritası

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Katar seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. Katar'dan vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. Katar vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

Bilgilendirme: Katar için sigortalı kargo gönderimi belirli bölgelere yapılabilmektedir. Teslimatın yapılabildiği bölge/şehir bilgisi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Katar Bayrağı Katar 120$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

Katar'dan vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI