0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
KKTC'ye Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, KKTC'deki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Haritası

Teslimatı KKTC olan siparişler sigortalı olarak taşınmaktadır.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden yapacağınız 500 € ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. KKTC vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayrağı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 40 $ 7 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

KKTC'den vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI