Mısır'a Pırlanta Siparişi

500 € ve Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sirius Pırlanta'dan, Mısır'daki adresinize teslim edilmek üzere kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en hızlı şekilde hazırlanıp, Mısır'daki adresinize ulaşana dek sigortalı olarak gönderilir.

 

Misir Haritasi

Tüm gönderiler teslimat adresine ulaşana kadar sigorta kapsamındadır. Siparişlerinizin bulunduğunuz bölgedeki dağıtımı ise  DHL ya da UPS tarafından sağlanmaktadır.

 

*500 € ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, adres bilgilerinizi girerken ülke bölümünden Mısır seçtiğinizde, gönderi bedeli siparişinize eklenecektir. Mısır'dan vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Türkiye'den alınmış bir kredi kartı, Western Union, EFT veya PayPal ile gerçekleştirebilirsiniz. Mısır vergi mevzuatı ve yasalarına bağlı olarak oluşabilecek olası masraflar alıcıya aittir.

Bilgilendirme: Mısır için sigortalı kargo gönderimi belirli bölgelere yapılabilmektedir. Teslimatın yapılabildiği bölge/şehir bilgisi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  

 

ülke Gönderi ücreti Teslimat Süresi
Misir Bayragi Misir 120$ 3 gün

 

Teslimat adresi Türkiye dışında olan siparişlerde, sipariş kargoya teslim edildikten sonra iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır. Sipariş kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ilk ödeme ve para iadesi sırasında (komisyon, vergi vb.) kesilen olası masraflar alıcıya aittir. Bu tip masraflar iade işleminde iade tutarından kesilmektedir.

 

Özel üretim sipariş taleplerinde iade ve iptal imkanı bulunmamaktadır.

 

Mısır'dan vereceğiniz siparişlerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kredi Kartına 3 Taksit ve Havale/EFT Ödeme Seçenekleri
Piyer Loti Cad. No:5 Kat:2 Çemberlitaş Fatih/İstanbul
Copyright © 2008-2024 - Sirius Pırlanta tescilli markadır.