0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Sirius Pırlanta Hakkında

Sirius Pırlanta, altın üzerine pırlanta ve diğer değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren, üretiminin bir bölümünü yurt dışına ihraç eden, pırlantalı mücevher üreticisi ve toptancısıdır. 1997 yılında temelleri atılan, 2008 yılında ise Türkiye'nin ilk online pırlanta markası ve web sitesi olarak tamamı kendi tasarımı ve üretimi olan  modelleri; satış sitesi ve merkez showroom aracılığı ile, üretici olmasının verdiği fiyat avantajlarıyla mücevher tutkunlarına ulaştırmaktadır. Bu sitede satışa sunulan tüm ürünler İstanbul'da Sirius Pırlanta bünyesinde el emeği ile üretilmektedir.

 

Yenilikçiliğin takipçisi olan anlayışı ile ürün portföyünü her geçen gün geliştiren Sirius Pırlanta, modern, güncel ve geniş bir koleksiyona sahiptir. Sirius Pırlanta; özverili hizmet anlayışı ile gelişmiş üretim gücünü kullanarak farklılık yaratmakta; doğru ürünü, doğru zamanda, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Üretici bir firma olan Sirius Pırlanta, istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınıza uygun ürünü oluşturabilmektedir.

 

Ayrıcalıklı hizmetin kaynağı Sirius, 2008'den bu güne ürün, satış sonrası destek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Alışverişe Başla

WHATSAPP DESTEK HATTI