0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Güvenli Alışveriş 100% Güvenli Alışveriş
Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Teslim Aynı Gün Teslim
İade Garantisi 100% İade Garantisi

F Renk 0,52 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Model No : 04R0144
Etiket Fiyatı
56.240 TL
İnternet Fiyatı
36.556 TL
Havale/EFT İle
35.824 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • 2 Taksit2 Taksit18278.00 TL
 • 3 Taksit3 Taksit12185.33 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim36556.00 TL
Yüzük Ölçüsü
?
Yüzük Ölçüsü Nasıl Hesaplanır?
Öncelikle beğendiğiniz yüzüğü hediye olarak alacak ve yüzük ölçüsünü net olarak öğrenme imkanınız yok ise; ölçü alanına 0 (sıfır) yazmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda yüzüğünüz standart ölçülerde gönderilecektir. Yüzüklerin standart ölçüleri, genellikle 12-16 ölçü aralığındadır. Hediyenizi verdikten sonra yüzük ölçüsü konusunda tekrar yardımcı olacağız. Her ne sebeple olursa olsun, aldığınız yüzük, küçük ya da büyük gelirse lütfen bizimle irtibata geçin. Yüzüğünüz, garanti kapsamında ücretsiz olarak, istediğiniz ölçüde ve 1-2 gün içinde yeniden teslim edilecektir. Eğer yüzüğü kendiniz için alıyorsanız ya da kullanacak kişinin farklı bir yüzüğünü elde etme imkanınız varsa, bir kuyumcuya uğrayarak yüzük ölçüsünü öğrenmek, en sağlıklı çözüm olacaktır. Ayrıca aşağıdaki iki yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle, yüzük ölçünüzü yaklaşık olarak saptayabilirsiniz. Ancak bu ölçümler çok hassas olarak yapılmadığında hatalı sonuçlar vermesi muhtemeldir.

1. Yöntem: Farklı bir yüzüğün çapından ölçü bulmak -Yüzüğü takmak istediğiniz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu yanınıza alın.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun.
-Yüzüğü yatay olarak düz bir zemine koyup, boydan boya yüzüğün iç çapını ölçün. Ölçme işleminde yüzüğün metal kısmını dikkate almayın ve yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.
-Cetvelden kaç milimetre ölçtüğünüzü saptayın.
-Yandaki tablodan çap değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.

2. Yöntem: Parmağınızın çevresinden ölçü bulmak -Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre bir yüzüğünüz yoksa elinize bir parça tel, ip veya şerit halinde bir parça kağıt alın.
-Bu nesneyi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun ve nesnenin işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün.
-Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir.
-Yandaki tablodan çevre değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.
Ölçü Tablosu
Yüzük İçi Yazı
?
Yüzük İçine Yazı
Yüzüğünüzün içine dilediğiniz yazıyı yazabiliriz. Bu yazı; isim, sevgi sözcükleri, özel tarihler ya da istediğiniz herhangi birşey olabilir. Bu yazıyı ileteceğiniz alan 15 karakter ile sınırlıdır.

Yüzük içine kazıma tekniği yerine, lazer teknolojisi ve bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilen bu işlem ile yüzüğünüz size özel hale gelecektir.

Bu uygulama, Sirius Pırlanta'nın ücretsiz hizmetlerinden biridir.
Yüzük İçi Yazı
SERTİFİKA:
TELEFONLA SİPARİŞ
Telefonla Sipariş Hattı F Renk 0,52 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Ürün Görseli Model No: 04R0144

Sipariş vermek için aşağıdaki telefondan bize ulaşarak model numarasını iletmeniz yeterlidir.
Müşteri temsilcilerimiz, teslimat ve ödeme detaylarınızı telefonda alarak siparişinizi oluşturacaktır.

0 (212) 527 77 99 Telefonla sipariş hafta içi 09.00-18.30, Cumartesi günleri 09.00-16.00 saatleri arasında verilebilmektedir.
Bize ulaşmak için müşteri hizmetleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
F Renk 0,52 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Modelinin Özellikleri
 • Değerli Taş Bilgileri ( Pırlanta )
 • Karat Ağırlığı: 0,52 Karat
 • Taş Adedi: 1 adet
 • Renk:F
 • Berraklık:SI2
 • Şekil/Kesim: Yuvarlak
 • Altın Özellikleri (Beyaz Altın)
 • Altın Ayarı: 14 Ayar
 • Yaklaşık Ağırlık: 2,30 Gram
 • Yükseklik/Boy:
 • Genişlik/En:
 • Çap:

Tektaş yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de parmak ölçüsünün bilinmesidir. Bu ölçünün bilinmemesi durumunda ne yazık ki parmağa uygun olacak bir yüzüğün alınması mümkün olmayacaktır. Pırlanta yüzük altıktan sonra aldığınız kişiye yüzüğün uymaması ile üzülmeyin. Bu nedenle satın alma işlemi öncesinde mutlaka tam bir şekilde parmak ölçüsünü öğrenin. Parmak ölçüsünü doğru bir şekilde öğrendikten sonra Sirius Pırlanta web sitesinden güvenli bir şekilde istediğiniz yüzüğü alabilirsiniz. Doğru parmak ölçüsü alsanız bile zaman içerisinde kilo alma ya da verme gibi durumlar yüzük parmağa tam olmayacaktır. Bu tür durumlarda ise güvenilir mücevher ustalarına daraltma veya genişletme işlemi yapmanız gerekecektir.Daraltma işleminde yeni ölçüye uygun şekilde yüzük lazer ile kesilir, daha sonra ise iz kalmayacak şekilde birleştirilir. Genişletme işleminde ise yeni ölçüye göre yine lazer ile kesilir, ardından parça eklenir ve iz oluşmayacak şekilde işlem tamamlanır. Böylelikle almış olduğunuz yüzük her durumda sevdiğinizin parmağında olacaktır. Sirius Pırlanta koleksiyonun değerli parçalarından bir tanesi olan 0,52 karat pırlanta tektaş yüzük sevdiğinizin parmağında çok güzel duracaktır. Evlenme teklifinde ya da özel bir günde hediye edebileceğiniz bu güzel yüzük 0,52 karat ağırlığındadır. GIA pırlanta renk skalasında F sınıfında yer alan bu değerli taş SI2 berraklığına sahiptir.

Bu tektaş yüzük modelinin farklı karat büyüklüklerinde üretilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca farklı altın renklerinde ve ayarında da üretim yapılabilmektedir. Yüzük ağırlığı yaklaşık olarak belirtilmiştir, ölçüye göre farklılık gösterebilmektedir. Ürüne özel olarak hazırlanmış sertifikası ile şık kutusunda gönderilecektir.

Teslimat
Teslimat Bilgisi En geç 1 Haziran 2023 Perşembe kargoya verilecektir.
Aynı gün kargo ibareli tüm ürünleri burada bulabilirsiniz.
Hafta sonları ve resmi tatil günleri teslimat zamanını etkileyebilir.
Müşteri Yorumları 23.01 17:10'da Gaziantep'e verdiğim sipariş çok güzel ve özenle paketlenerek 24.01 13:15'te Gaziantep'e ulaştı. Evlilik yıl dönümümüze yetişmeyeceğini düşündüğüm ürün 2 gün önce elime ulaştı. Bu süreçte müşteri hizmetlerinin her aşama ile ilgili telefonla bilgi vermesi ve ilgilenmesi ise apayrı bir güzellik. Kalite arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın. S.Erbilici - Gaziantep - Ocak 2019 Tüm Müşteri Yorumları İçin Tıklayınız
Sirius Pırlanta'da Herşey %100 Doğal
WHATSAPP DESTEK HATTI