0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Güvenli Alışveriş 100% Güvenli Alışveriş
Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Teslim Aynı Gün Teslim
İade Garantisi 100% İade Garantisi

G Renk 0,23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Model No : 04R0158
Etiket Fiyatı
13.794 TL
İnternet Fiyatı
8.276 TL
Havale/EFT İle
8.110 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • 2 Taksit2 Taksit4138.00 TL
 • 3 Taksit3 Taksit2758.67 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim8276.00 TL
Yüzük Ölçüsü
?
Yüzük Ölçüsü Nasıl Hesaplanır?
Öncelikle beğendiğiniz yüzüğü hediye olarak alacak ve yüzük ölçüsünü net olarak öğrenme imkanınız yok ise; ölçü alanına 0 (sıfır) yazmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda yüzüğünüz standart ölçülerde gönderilecektir. Yüzüklerin standart ölçüleri, genellikle 12-16 ölçü aralığındadır. Hediyenizi verdikten sonra yüzük ölçüsü konusunda tekrar yardımcı olacağız. Her ne sebeple olursa olsun, aldığınız yüzük, küçük ya da büyük gelirse lütfen bizimle irtibata geçin. Yüzüğünüz, garanti kapsamında ücretsiz olarak, istediğiniz ölçüde ve 1-2 gün içinde yeniden teslim edilecektir. Eğer yüzüğü kendiniz için alıyorsanız ya da kullanacak kişinin farklı bir yüzüğünü elde etme imkanınız varsa, bir kuyumcuya uğrayarak yüzük ölçüsünü öğrenmek, en sağlıklı çözüm olacaktır. Ayrıca aşağıdaki iki yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle, yüzük ölçünüzü yaklaşık olarak saptayabilirsiniz. Ancak bu ölçümler çok hassas olarak yapılmadığında hatalı sonuçlar vermesi muhtemeldir.

1. Yöntem: Farklı bir yüzüğün çapından ölçü bulmak -Yüzüğü takmak istediğiniz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu yanınıza alın.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun.
-Yüzüğü yatay olarak düz bir zemine koyup, boydan boya yüzüğün iç çapını ölçün. Ölçme işleminde yüzüğün metal kısmını dikkate almayın ve yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.
-Cetvelden kaç milimetre ölçtüğünüzü saptayın.
-Yandaki tablodan çap değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.

2. Yöntem: Parmağınızın çevresinden ölçü bulmak -Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre bir yüzüğünüz yoksa elinize bir parça tel, ip veya şerit halinde bir parça kağıt alın.
-Bu nesneyi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun ve nesnenin işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün.
-Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir.
-Yandaki tablodan çevre değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.
Ölçü Tablosu
Yüzük İçi Yazı
?
Yüzük İçine Yazı
Yüzüğünüzün içine dilediğiniz yazıyı yazabiliriz. Bu yazı; isim, sevgi sözcükleri, özel tarihler ya da istediğiniz herhangi birşey olabilir. Bu yazıyı ileteceğiniz alan 15 karakter ile sınırlıdır.

Yüzük içine kazıma tekniği yerine, lazer teknolojisi ve bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilen bu işlem ile yüzüğünüz size özel hale gelecektir.

Bu uygulama, Sirius Pırlanta'nın ücretsiz hizmetlerinden biridir.
Yüzük İçi Yazı
SERTİFİKA:
TELEFONLA SİPARİŞ
Telefonla Sipariş Hattı G Renk 0,23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Ürün Görseli Model No: 04R0158

Sipariş vermek için aşağıdaki telefondan bize ulaşarak model numarasını iletmeniz yeterlidir.
Müşteri temsilcilerimiz, teslimat ve ödeme detaylarınızı telefonda alarak siparişinizi oluşturacaktır.

0 (212) 527 77 99 Telefonla sipariş hafta içi 09.00-18.30, Cumartesi günleri 09.00-16.00 saatleri arasında verilebilmektedir.
Bize ulaşmak için müşteri hizmetleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
G Renk 0,23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Modelinin Özellikleri
 • Değerli Taş Bilgileri ( Pırlanta )
 • Karat Ağırlığı: 0,23 Karat
 • Taş Adedi: 1 adet
 • Renk:G
 • Berraklık:SI
 • Şekil/Kesim: Yuvarlak
 • Altın Özellikleri (Beyaz Altın)
 • Altın Ayarı: 14 Ayar
 • Yaklaşık Ağırlık: 2,55 Gram
 • Yükseklik/Boy:
 • Genişlik/En:
 • Çap:

Elmas kesiminin elmasın en önemli özelliklerinden biri olduğuna inanılıyor. Elmasın kesilme sekli gerçekte parlaklığını belirleyecek olan şeydir. İyi bir kesim, elmasa giren ışığın çoğunu yansıtan, ışığın kaçtığı ve fazla yansıtmadığı, acemice kesilmiş bir elmastan daha parlak hale gelmiş bir elmas ortaya çıkaracaktır. Bir elmas kesiminin kalitesi, kesimin çeşitli yönlerine bağlı: Parlaklık, Ateş, Parıltı, Ağırlık, Oran, Dayanıklılık, Lehçe ve Simetri. Kesim sekli için yanlış bir uygulama yapılamaz. Çünkü hepsi yüzyıllar boyunca gerçekleştirilen matematik denklemleri ile belirlendi. Elmaslar iyi bir kesim yapmak isteniyorsa cilalanmalı ve kesin oranlarda kesilmelidir. Böylece elmas daha kesin, daha büyük ve daha parlak bir elmas olarak görünecektir. Genel olarak, görünümünün en çok etkilendiği ve gerçek güzelliği belirleyen şeyin taş kesim şekli olduğunu söyleyebiliriz. Sirius pırlanta bünyesinde çalışan ustalar yılların verdiği tecrübeyi kullanarak size en parlak, en ışıltılı pırlanta yüzükler sunabilmek için gayret sarf ediyorlar. Ürettiğimiz tektaş modelleri kullandığımız kesim teknikleri sayesinde elmasın kendi içinde var olan ışıltısının çok daha ışıltılı ve göz alici bir hale bürünmesini sağlıyor. Tektaş pırlanta fiyatları içerisinde uygun fiyatıyla rakiplerinden sıyrılan bu modeli satın almak için hemen simdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken canlı destek hattımızla iletişim kurmak. Modeli beğendiyseniz karat ağırlığı ve kullanılan altın için değişikliklere gidilebilir. Unutmayın, ask bekletmeye gelmez.

Bu tektaş yüzük modelinin farklı karat büyüklüklerinde üretilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca farklı altın renklerinde ve ayarında da üretim yapılabilmektedir. Yüzük ağırlığı yaklaşık olarak belirtilmiştir, ölçüye göre farklılık gösterebilmektedir. Ürüne özel olarak hazırlanmış sertifikası ile şık kutusunda gönderilecektir.

Teslimat
Teslimat Bilgisi En geç 7 Haziran 2023 Çarşamba kargoya verilecektir.
Aynı gün kargo ibareli tüm ürünleri burada bulabilirsiniz.
Hafta sonları ve resmi tatil günleri teslimat zamanını etkileyebilir.
Müşteri Yorumları Ürün çok hızlı gönderildi. Kalite beklentimden çok yüksek. Firmanın iletişim kalitesi çok iyi. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. A. EDREMİTLİ - DENİZLİ - Şubat 2017 Tüm Müşteri Yorumları İçin Tıklayınız
Sirius Pırlanta'da Herşey %100 Doğal
WHATSAPP DESTEK HATTI