0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Güvenli Alışveriş 100% Güvenli Alışveriş
Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Teslim Aynı Gün Teslim
İade Garantisi 100% İade Garantisi

F Renk 0,35 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Model No : 04R0231
Etiket Fiyatı
27.132 TL
İnternet Fiyatı
17.635 TL
Havale/EFT İle
17.282 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • 2 Taksit2 Taksit8817.50 TL
 • 3 Taksit3 Taksit5878.33 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim17635.00 TL
Yüzük Ölçüsü
?
Yüzük Ölçüsü Nasıl Hesaplanır?
Öncelikle beğendiğiniz yüzüğü hediye olarak alacak ve yüzük ölçüsünü net olarak öğrenme imkanınız yok ise; ölçü alanına 0 (sıfır) yazmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda yüzüğünüz standart ölçülerde gönderilecektir. Yüzüklerin standart ölçüleri, genellikle 12-16 ölçü aralığındadır. Hediyenizi verdikten sonra yüzük ölçüsü konusunda tekrar yardımcı olacağız. Her ne sebeple olursa olsun, aldığınız yüzük, küçük ya da büyük gelirse lütfen bizimle irtibata geçin. Yüzüğünüz, garanti kapsamında ücretsiz olarak, istediğiniz ölçüde ve 1-2 gün içinde yeniden teslim edilecektir. Eğer yüzüğü kendiniz için alıyorsanız ya da kullanacak kişinin farklı bir yüzüğünü elde etme imkanınız varsa, bir kuyumcuya uğrayarak yüzük ölçüsünü öğrenmek, en sağlıklı çözüm olacaktır. Ayrıca aşağıdaki iki yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle, yüzük ölçünüzü yaklaşık olarak saptayabilirsiniz. Ancak bu ölçümler çok hassas olarak yapılmadığında hatalı sonuçlar vermesi muhtemeldir.

1. Yöntem: Farklı bir yüzüğün çapından ölçü bulmak -Yüzüğü takmak istediğiniz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu yanınıza alın.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun.
-Yüzüğü yatay olarak düz bir zemine koyup, boydan boya yüzüğün iç çapını ölçün. Ölçme işleminde yüzüğün metal kısmını dikkate almayın ve yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.
-Cetvelden kaç milimetre ölçtüğünüzü saptayın.
-Yandaki tablodan çap değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.

2. Yöntem: Parmağınızın çevresinden ölçü bulmak -Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre bir yüzüğünüz yoksa elinize bir parça tel, ip veya şerit halinde bir parça kağıt alın.
-Bu nesneyi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun ve nesnenin işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün.
-Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir.
-Yandaki tablodan çevre değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.
Ölçü Tablosu
Yüzük İçi Yazı
?
Yüzük İçine Yazı
Yüzüğünüzün içine dilediğiniz yazıyı yazabiliriz. Bu yazı; isim, sevgi sözcükleri, özel tarihler ya da istediğiniz herhangi birşey olabilir. Bu yazıyı ileteceğiniz alan 15 karakter ile sınırlıdır.

Yüzük içine kazıma tekniği yerine, lazer teknolojisi ve bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilen bu işlem ile yüzüğünüz size özel hale gelecektir.

Bu uygulama, Sirius Pırlanta'nın ücretsiz hizmetlerinden biridir.
Yüzük İçi Yazı
SERTİFİKA:
TELEFONLA SİPARİŞ
Telefonla Sipariş Hattı F Renk 0,35 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Ürün Görseli Model No: 04R0231

Sipariş vermek için aşağıdaki telefondan bize ulaşarak model numarasını iletmeniz yeterlidir.
Müşteri temsilcilerimiz, teslimat ve ödeme detaylarınızı telefonda alarak siparişinizi oluşturacaktır.

0 (212) 527 77 99 Telefonla sipariş hafta içi 09.00-18.30, Cumartesi günleri 09.00-16.00 saatleri arasında verilebilmektedir.
Bize ulaşmak için müşteri hizmetleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
F Renk 0,35 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Modelinin Özellikleri
 • Değerli Taş Bilgileri ( Pırlanta )
 • Karat Ağırlığı: 0,35 Karat
 • Taş Adedi: 1 adet
 • Renk:F
 • Berraklık:SI
 • Şekil/Kesim: Yuvarlak
 • Altın Özellikleri (Beyaz Altın)
 • Altın Ayarı: 14 Ayar
 • Yaklaşık Ağırlık: 2,83 Gram
 • Yükseklik/Boy:
 • Genişlik/En:
 • Çap:

En saf haldeki gerçek aşk, çok yüce ve etkilidir. Sözcükler, ruh eşiniz için sahip olduğunuz derin ve tutkulu duyguları ifade etmeye yetmediğinde sonsuzluğun göstergesi bir sembol etkili olabilir. Sonsuzluğun göstergesi olarak bilinen pırlanta, aşkınızı ifade etmenin en güzel yöntemi olacaktır. Elmaslar yerin binlerce metre derinliğinde yüzyıllarca değişik tepkimelerin bir araya gelmesi sonucu oluşurlar. Sonrasında ise yüzeye çıkmak ve gün ışığı görebilmek için bir volkanik hareketlenmeye ihtiyaç duyarlar. Yüzyıllarca doğada var olmuş olan bu taşı başka herhangi bir maddenin zedelemesi ya da yok etmesi imkansızdır. Bir elması sadece yine bir elmas kesebilir. Elmas madencilerinin yüzeye çıkmasına yardım ettiği elmas Sirius Pırlanta gibi bir kuyumculuk devinin eline geçtiğinde, ustalar tarafından kesim yapmaya başlanır. Matematiksel oranlar kullanılarak büyük bir dikkatle kesilen elmas parçalarına ise pırlanta denir. Bir kadın pırlanta yüzük sahibi olduğunda, aslında parmağında yüzyıllara dayanan bir tarihi de taşımaya başlar.İşte böylesine büyük anlamlar barındıran tektaş yüzükler, Sirius Pırlanta web sitesinde sizlerin satın alımlarınızı bekliyorlar. 0,35 karatlık F rengi bu yüzük, yüzük modelleri içinde klasik modeller dışında bir şeyler arayan, değişikliği ve yeniliği seven müşterilerimiz için çok uygun bir ürün. Evlilik yıl dönümü hediyesi almayı düşünenler bu pırlanta yüzük modelini satın almayı gönül rahatlığı ile düşünebilirler. Hemen şimdi siparişinizi verebilir, bu modele en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Bu tektaş yüzük modelinin farklı karat büyüklüklerinde üretilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca farklı altın renklerinde ve ayarında da üretim yapılabilmektedir. Yüzük ağırlığı yaklaşık olarak belirtilmiştir, ölçüye göre farklılık gösterebilmektedir. Ürüne özel olarak hazırlanmış sertifikası ile şık kutusunda gönderilecektir.

Teslimat
Teslimat Bilgisi En geç 9 Haziran 2023 Cuma kargoya verilecektir.
Aynı gün kargo ibareli tüm ürünleri burada bulabilirsiniz.
Hafta sonları ve resmi tatil günleri teslimat zamanını etkileyebilir.
Müşteri Yorumları Pırlanta seçiminde gösterdikleri alaka, bilgilendirici yönlendirmeleri ve en önemlisi gerçekten dürüst esnaf oldukları için çok teşekkür ederim. Allah kazancınızı artırsın, daim etsin. T. Özel - Ankara - Nisan 2019 Tüm Müşteri Yorumları İçin Tıklayınız
Sirius Pırlanta'da Herşey %100 Doğal
WHATSAPP DESTEK HATTI