0 (212) 527 77 99 Pırlanta Sipariş Ve Bilgi Hattı
Güvenli Alışveriş 100% Güvenli Alışveriş
Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat Dünyanın Dört Bir Yanına Teslimat
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Teslim Aynı Gün Teslim
İade Garantisi 100% İade Garantisi

D Renk 0,33 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Model No : 23R0077
Etiket Fiyatı
23.237 TL
İnternet Fiyatı
13.942 TL
Havale/EFT İle
13.663 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • 2 Taksit2 Taksit6971.00 TL
 • 3 Taksit3 Taksit4647.33 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
 • Tek ÇekimTek Çekim13942.00 TL
Yüzük Ölçüsü
?
Yüzük Ölçüsü Nasıl Hesaplanır?
Öncelikle beğendiğiniz yüzüğü hediye olarak alacak ve yüzük ölçüsünü net olarak öğrenme imkanınız yok ise; ölçü alanına 0 (sıfır) yazmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda yüzüğünüz standart ölçülerde gönderilecektir. Yüzüklerin standart ölçüleri, genellikle 12-16 ölçü aralığındadır. Hediyenizi verdikten sonra yüzük ölçüsü konusunda tekrar yardımcı olacağız. Her ne sebeple olursa olsun, aldığınız yüzük, küçük ya da büyük gelirse lütfen bizimle irtibata geçin. Yüzüğünüz, garanti kapsamında ücretsiz olarak, istediğiniz ölçüde ve 1-2 gün içinde yeniden teslim edilecektir. Eğer yüzüğü kendiniz için alıyorsanız ya da kullanacak kişinin farklı bir yüzüğünü elde etme imkanınız varsa, bir kuyumcuya uğrayarak yüzük ölçüsünü öğrenmek, en sağlıklı çözüm olacaktır. Ayrıca aşağıdaki iki yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle, yüzük ölçünüzü yaklaşık olarak saptayabilirsiniz. Ancak bu ölçümler çok hassas olarak yapılmadığında hatalı sonuçlar vermesi muhtemeldir.

1. Yöntem: Farklı bir yüzüğün çapından ölçü bulmak -Yüzüğü takmak istediğiniz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu yanınıza alın.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun.
-Yüzüğü yatay olarak düz bir zemine koyup, boydan boya yüzüğün iç çapını ölçün. Ölçme işleminde yüzüğün metal kısmını dikkate almayın ve yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.
-Cetvelden kaç milimetre ölçtüğünüzü saptayın.
-Yandaki tablodan çap değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.

2. Yöntem: Parmağınızın çevresinden ölçü bulmak -Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre bir yüzüğünüz yoksa elinize bir parça tel, ip veya şerit halinde bir parça kağıt alın.
-Bu nesneyi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin.
-Milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun ve nesnenin işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün.
-Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir.
-Yandaki tablodan çevre değerine karşılık gelen ölçü, yüzük ölçünüzdür.
Ölçü Tablosu
Yüzük İçi Yazı
?
Yüzük İçine Yazı
Yüzüğünüzün içine dilediğiniz yazıyı yazabiliriz. Bu yazı; isim, sevgi sözcükleri, özel tarihler ya da istediğiniz herhangi birşey olabilir. Bu yazıyı ileteceğiniz alan 15 karakter ile sınırlıdır.

Yüzük içine kazıma tekniği yerine, lazer teknolojisi ve bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilen bu işlem ile yüzüğünüz size özel hale gelecektir.

Bu uygulama, Sirius Pırlanta'nın ücretsiz hizmetlerinden biridir.
Yüzük İçi Yazı
SERTİFİKA:
TELEFONLA SİPARİŞ
Telefonla Sipariş Hattı D Renk 0,33 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Ürün Görseli Model No: 23R0077

Sipariş vermek için aşağıdaki telefondan bize ulaşarak model numarasını iletmeniz yeterlidir.
Müşteri temsilcilerimiz, teslimat ve ödeme detaylarınızı telefonda alarak siparişinizi oluşturacaktır.

0 (212) 527 77 99 Telefonla sipariş hafta içi 09.00-18.30, Cumartesi günleri 09.00-16.00 saatleri arasında verilebilmektedir.
Bize ulaşmak için müşteri hizmetleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
D Renk 0,33 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük Modelinin Özellikleri
 • Değerli Taş Bilgileri ( Pırlanta )
 • Karat Ağırlığı: 0,33 Karat
 • Taş Adedi: 1 adet
 • Renk:D
 • Berraklık:SI
 • Şekil/Kesim: Yuvarlak
 • Altın Özellikleri (Beyaz Altın)
 • Altın Ayarı: 14 Ayar
 • Yaklaşık Ağırlık: 2,45 Gram
 • Yükseklik/Boy:
 • Genişlik/En:
 • Çap:

Bir tektaş yüzük içinde çok büyük anlamlar barındırır. Sonsuz ve zamansız bir yüzük olduğu için aşkının sonsuzluğunu ispat etmek isteyen herkesin ilk tercihidir. Bu sadece bizim ülkemizde veya birkaç kültürde geçerli olan bir durum değildir. Küresel çapta kabul ve değer gören elmas dünyanın en sert, aynı zamanda da en eşsiz taşıdır. Tektaş yüzüklerin görevleri iki kişinin arasındaki aşkın coşkusuna ve sonsuzluğuna tanıklık etmektir.Aldığınız pırlanta yüzük o andan itibaren hayatınızdaki bütün anların tanığı olacaktır. Bir insanın hayatı boyunca yaşayacağı en güzel birkaç andan biri olan evlilik teklifi esnasında buluşacağınız bu yüzük hayatınız boyunca sizden hiç ayrılmayacak. Hatta sizden sonra gelecek olan ailenizin genç nesillerine de arkadaşlık etmeye devam edecek. Böylece belki de bir aile geleneğine dönüşmüş olacak.Bir kadının en iyi arkadaşı olan pırlanta yüzükler kadınlara kendilerini eşsiz hissettirir. Bir kadına pırlanta hediye etmek onu onurlandırmak anlamı taşır. Sirius Pırlanta bütün kadınların eşsizliğine ve onurlandırılmaları gerektiğinde gönülden inanıyor. Kadınların her biri de en az satın alacağınız pırlanta yüzükler kadar eşsiz değiller mi? O zaman hiç beklemeyin çünkü aşk beklemeye gelmez. Hemen D rengine sahip bu göz kamaştırıcı kalitedeki yüzüğü satın alın. SI berraklığına sahip olan bu taşı takdim ettiğinizde hayatınızdaki kadının gözlerinde de en az satın aldığınız pırlanta yüzüğün taşı kadar bir parıldama göreceksiniz.

Bu tektaş yüzük modelinin farklı karat büyüklüklerinde üretilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca farklı altın renklerinde ve ayarında da üretim yapılabilmektedir. Yüzük ağırlığı yaklaşık olarak belirtilmiştir, ölçüye göre farklılık gösterebilmektedir. Ürüne özel olarak hazırlanmış sertifikası ile şık kutusunda gönderilecektir.

Teslimat
Teslimat Bilgisi En geç 25 Mart 2023 Cumartesi kargoya verilecektir.
Aynı gün kargo ibareli tüm ürünleri burada bulabilirsiniz.
Hafta sonları ve resmi tatil günleri teslimat zamanını etkileyebilir.
Müşteri Yorumları İkinci siparişimdi... ilkinde hiçbir sorun yaşamadığım için tercih ettim... ve yine hiçbir sorun yaşamadan siparişimi teslim aldım... A. Serdar - İstanbul - Ekim 2016 Tüm Müşteri Yorumları İçin Tıklayınız
Sirius Pırlanta'da Herşey %100 Doğal
WHATSAPP DESTEK HATTI